Ремонт квартир під ключ

Як описано вище, ми виконуємо всі типи будівельно – ремонтних робіт. Ви можете довірити нам будівництво або ремонт квартир Львів під ключ і ми виконаємо всі роботи вчасно та якісно. А найголовніше – вам не доведеться звертатись за допомогою до інших компаній, бо всі роботи виконуємо ми, від дизайнерського проекту до прибирання.

Вибір та доставка метеріалів

Ми співпрацюємо з багатьма постачальниками будівельних матеріалів, що дає змогу Вам купити будівельні матеріали високої якості за низьку ринкову ціну. Підбір, розрахунок кількості та доставку ми беремо на себе, що також полегшує процес. Також, ми готові йти на компроміс і можемо використовувати Ваші матеріали, але за їх надійність і якість відповідальність покладається на вас.

Особливості співпраці з нами

  1. Кваліфікований спеціаліст виїжджає на об’єкт і оцінює ремонт квартири.
  2. Складаємо кошторис. Обговорюємо терміни здачі об’єкту.
  3. Допомагаємо та консультуємо правильно вибрати потрібні матеріали.
  4. Щоденний контроль проводиться прорабом закріпленим за об’єктом.
  5. Оплата поетапно згідно виконаної роботи.
  6. Повне прибирання після завершення кожного етапу робі.

Дизайнерські проекти

Початком кожного будівництва є підготовка документації та розробка проекту будівництва. Ми пропонуємо перед тим, як робити ремонт квартир Львів скористатись послугами наших дизайнерів, які допоможуть розробити проект будівництва. Наші партнери зможуть здивувати вас світом 3D технологій у галузі ремонт Львів, за допомогою яких ви зможете побачити своє помешкання задовго до початку будівництва чи ремонту.

Ремонт квартир Львів

Вам потрібно зробити ремонт квартири у Львові чи біля Львова – Ви потрапили саме сюди. Ми пропонуємо максимальний перелік ремонтних робіт. Серед яких: декоративні штукатурки, штукатурні та малярні роботи, роботи з гіпсокартоном, монтаж електропроводки, монтаж сантехніки, поклейка шпалер. Всі ці види робіт виконують фахівці з багатолітнім стажем роботи під керівництвом та контролем прораба.

Зовнішні будівельні роботи

Ви можете довірити нам будувати будинок з нуля. Починаючи з фундаменту, мурування і закінчуючи покрівельними та фасадними роботами ми виконаємо все на вищому рівні відповідно з європейськими стандартами та сучасними технологіями будівельних робіт. Всі роботи виконуються тільки під контролем керівника робіт і чітко відповідають узгодженому проекту, який ви також можете замовити у нас.

Про компанію «СТИЛЬ ДЕКОР»

Компанія «СТИЛЬ ДЕКОР» більше 10 років на ринку ремонту та будівництва. Ми виконуємо ремонт квартир Львів, ремонт будинків та будівельні роботи у Львові та на його околицях. Виберіть нас, і Вам не доведеться шукати робітників для окремих сфер ремонту. У нашому розпорядженні окремі бригади сантехніків, електриків, штукатурів, шпакльовщиків, малярів та інших фахівців, які виконують будь-які ремонтні роботи у Львові. Ми здали сотні готових об’єктів у Львові та інших містах України, а також закордоном.

Замовити дзвінок

Напишіть нам на пошту

Надіслати повідомлення