Шпаклювання та малювання

Шпаклювання стін в будинку, офісі, квартирі чи в будь-якому іншому приміщенні – це фінальний етап підготовки поверхні до фарбування, обклеювання шпалерами чи для нанесення інших декоративних покриттів в тому числі розпис. Тому саме від якості шпаклювання залежить в якому стані буде поверхня для подальшого її оздоблення. Шпаклювання обов’язково необхідно проводити на очищених, вирівняних і добре заґрунтованих поверхнях.

Різновиди шпаклювання поверхонь

  • Шпаклювання під шпалери, якщо мова йде про новобудову, то необхідно прошпаклювати всі поверхні, а якщо необхідно переклеїти шпалери, то можна звернутись до вибіркового шпаклювання окремих частин поверхні.
  • Шпаклювання під фарбування, в цьому випадку поверхня стелі чи стін повинна бути абсолютно рівною та гладкою. Для досягнення цього результату необхідно нанести декілька шарів шпаклівки, а малярна сітка допоможе досягти кращого результату.
  • Шпаклювання стін із гіпсокартону, спочатку зрізуються стики, потім вони проклеюються сіткою-серпянкой і прокладаються спеціальною гіпсовою сумішшю. Після висихання поверхня ґрунтується та розпочинається процес шпаклювання.
  • Декоративне шпаклювання(малювання) представляє собою особливий вид внутрішнього оздоблення, який виконується за допомогою спеціальних матеріалів, які мають широку палітру відтінків. Майстер втілює в життя оригінальні інтер’єри, використовуючи різноманітні фактурні інструменти.

Шпаклювання – важливий етап ремонту

Ідеально виконаний ремонт – це мрія кожної людини, але не всім до снаги самостійно провести всі необхідні ремонтні роботи. Адже від якості матеріалів, від розробки дизайн-проекту, від кваліфікації майстрів та від якісної роботи на кожному етапі залежить, яким буде результат цього відповідального та кропіткого процесу. І одним із важливих етапів внутрішнього оздоблення помешкання є шпаклювання поверхонь.

Етапи шпаклювання поверхонь:

  • підготовка поверхні;
  • ґрунтовка поверхонь для забезпечення кращої адгезії(зчеплення);
  • нанесення шпаклівної суміші;
  • шліфовка нанесеного шару та вирівнювання дрібних нерівностей.

«СТИЛЬ ДЕКОР» – надійність, гарантія якості

Компанія «СТИЛЬ ДЕКОР» пропонує послуги шпаклювання та малювання в місті Львові та його околицях. Ми гарантуємо надійність, якість, дотримання всіх необхідних технологій та професійний підхід до виконання поставлених задач, адже ми відповідаємо за свою 10-річну репутацію. В нашій компанії працюють досвідчені та компетентні фахівці с величезним досвідом малярних робіт, які здали сотні об’єктів в експлуатація точно в обумовлений із замовником термін і ні днем пізніше.
Довірте нам свої ремонтні клопоти і ми віддячимо Вам якісним, швидким та надійним ремонтом, який буде радувати Вас не тільки красою, але й довговічністю.

Галерея - Шпаклювання та малювання

Шпаклювання та малювання
Шпаклювання та малювання
Шпаклювання та малювання
Шпаклювання та малювання
Шпаклювання та малювання
Шпаклювання та малювання
Шпаклювання та малювання

Замовити дзвінок

Напишіть нам на пошту

Надіслати повідомлення